Mobil Kategorisindeki Yazılar;
Paket Veri ve Dolaşım Veri Kapatma Son zamanlarda çoğu akıllı cihaz kullanıcıların ortak derdi istemediği halde internet kullanım ücretleri. Çıkan internet kullanım (daha&helliip;)..
Operatörlerde Alınan Paket Ücreti Düzenlemesi BTK' nın aldığı karar cep telefonu kullanan hemen hemen herkesi ilgilendiriyor. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından “Kıst Ücret Uygulama Esasları” (daha&helliip;)..
Instagram Takipçi Beğeni Virüsü Çözümü Popülerliği ile bilinen fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, ücretsiz takipçi ve beğeni sağlayacağını iddia eden bir uygulama 100 bin kişinin şifresinin (daha&helliip;)..
LG G Flex Özellikleri Fiyatı Çıkış Tarihi LG G Flex aşağıdan yukarıya doğru kıvrımlı bir kasa yapısına sahip modelin esnediğine dair test videoları paylaşılmıştı. Bir G Flex kullanıcısının iddialarına göre, (daha&helliip;)..
Android Flash Player Yükleme Kullanımı Google Play üzerinden yeni Adobe Flash Player yüklemesi yapılamıyor. Yalnızca Adobe Flash Player uygulamasını yüklemiş olanlar için güvenlik güncelleştirmeleri (daha&helliip;)..
Samsung Galaxy S 3 Android 4.3 Android 4.3 SamMobile birkaç gündür yazılımı test ettiğini bildiriyor. Yazılım henüz test aşamasında olmasına rağmen oldukça kararlı ve istikrarlı bir yapı sergiliyor. (daha&helliip;)..
Android Ekran Kilidi Kırma Android telefon ve tabletlerde genel olarak android cihazlarda ekran kilidinin unutulması ya da birçok kez yanlış girilmesi neticesinde sizden cihazınızın bağlı olduğu (daha&helliip;)..

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

  • S4 modem olarak kullanmak istiyorum fakat kablosuz bagdastirici veya erisim noktasi sorunu ile karsilastim ne yapmam gerekiyor
  • telefonum kitlendi gmail hesabımıda bilmiyorum ne yapm** gerek ?
  • ben yaptım olmadı
ﻁ