Mobil Kategorisindeki Yazılar;
Paket Veri ve Dolaşım Veri Kapatma Son zamanlarda çoğu akıllı cihaz kullanıcıların ortak derdi istemediği halde internet kullanım ücretleri. Çıkan internet kullanım (daha&helliip;)..
Operatörlerde Alınan Paket Ücreti Düzenlemesi BTK' nın aldığı karar cep telefonu kullanan hemen hemen herkesi ilgilendiriyor. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından “Kıst Ücret Uygulama Esasları” (daha&helliip;)..
Instagram Takipçi Beğeni Virüsü Çözümü Popülerliği ile bilinen fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, ücretsiz takipçi ve beğeni sağlayacağını iddia eden bir uygulama 100 bin kişinin şifresinin (daha&helliip;)..
LG G Flex Özellikleri Fiyatı Çıkış Tarihi LG G Flex aşağıdan yukarıya doğru kıvrımlı bir kasa yapısına sahip modelin esnediğine dair test videoları paylaşılmıştı. Bir G Flex kullanıcısının iddialarına göre, (daha&helliip;)..
Android Flash Player Yükleme Kullanımı Google Play üzerinden yeni Adobe Flash Player yüklemesi yapılamıyor. Yalnızca Adobe Flash Player uygulamasını yüklemiş olanlar için güvenlik güncelleştirmeleri (daha&helliip;)..
Samsung Galaxy S 3 Android 4.3 Android 4.3 SamMobile birkaç gündür yazılımı test ettiğini bildiriyor. Yazılım henüz test aşamasında olmasına rağmen oldukça kararlı ve istikrarlı bir yapı sergiliyor. (daha&helliip;)..
Android Ekran Kilidi Kırma Android telefon ve tabletlerde genel olarak android cihazlarda ekran kilidinin unutulması ya da birçok kez yanlış girilmesi neticesinde sizden cihazınızın bağlı olduğu (daha&helliip;)..

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

ﻁ
iphone android dns değiştirme adresleri 2014 2015
Android Silinen Rehber Resimler Videoalr Dosyalar Mesajları Verileri Kurtarma Veri Geri Alma Programı
android veri kurtarma silinen verileri geri alma
yasaklı sitelere android cep telefonundan giriş
Facebook Silme Kapatma İptal Etme Link Başvuru Adresi